Notícies

22/11/2018

Assemblea General

13/06/2018

Sant Joan 2018

1 D'OCTUBRE

Ni oblit, ni perdó!

Pàgines visitades

contador de visitas

des de 20 de maig de 2014

Anunciants 2018

Web subvencionada per:

Web subvencionada per l'Ajuntament de Barcelona

Anunciants Festa Major 2014

Agraiments als més de 70 anunciants d'enguany (per ordre d'aparició al programa):

Moltes gràcies a tots/es!!!

L'èxit i bona acollida que té la nostra festa major depèn molt de les possibilitats econòmiques de que podem disposar, és en aquest sentit què, vosaltres, comercials i industrials, quan us anuncieu en el nostre butlletí, feu possible que la festa sigui, i sigui cada any més lluïda, i com no, més POPULAR.

 

És per aquest motiu que us volem, no ja donar-vos les gràcies, que també, sinó FELICITAR-VOS, pel gran esforç fet enguany, un any més de crisi, per col·laborar amb la nostra entitat.

 

I a vosaltres, amics i veïns, us demanem si us plau, que alhora de sol·licitar serveis, penseu primer en els de casa, i dels de casa, en aquells que col·laboren en que la festa sigui millor any rere any amb les seves aportacions. Tot seguit us deixem el llistat d'enguany que ha superat com sempre les nostres expectatives.

 

Visca la festa major! Us hi esperem a tots!

 

La Junta

 

Bar Velodromo  
Mercat El Ninot
 
4 latas  
Kids&Us Esquerra de l'Eixample
eixesquerra@kidsandus.cat
Expendeduria 416  
Taller de Tapisseria el Passatge  
Cansaladeria i Xarcuteria Selecte Londres
 
Sushi Nomi  
Lampisteria i Electricitat Espuñes mcespunyes@hotmail.com
Restaurant El Rovelló
restaurant@elrovello.e.telefonica.net
Cerrajería Mur cerrajeria@movistar.es
Peixnot
info@peixnot.com
Fruites i Verdures Macià info@fruitesiverduresmacia.com
Quimics Dalmau
vendes@quimicsdalmau.net
Costa instal·lacions elèctriques i de fontaneria  
Supermercats Jespac
 
Opticalia Muntaner
opticali.muntaner@gmail.com
Restaurant Puerto Madero
 
La Pelu d'Aribau
info@lapeludearibau.com
Restaurant el Taronget
mail.eltaronget@gmail.com
Hair
hair@hairspacebcn.com
Carles Planes Marcs
marcs@carlosplanas.com
Le Boe cocktail bar
 
Le p'ty mon
 
Pastisseria La Torre  
Clínica Veterinària
cvfloritcasas@hotmail.com
Mas Gorumets
 
BCNROSA
info@barcelonarosa.com
Farmàcia Roca Tugas farmaroca@gmail.com
Restaurant Por qué no
info@porquenobar.com
Anna Mora
annamora@annamora.es
J.O.I.A
 
Fincas Sáncho Gil
comercial@fincassanchogil.com
Cerveseria Braseria Gallega  
Banco Mediolanum / Iván de la Bella
ivan.delabella@bancomediolanum.es
Pastisseria Lerma  
Turris
turris@turris.es
Gestoria Griso
griso@gestores.net
Restaurant Tomasso
 
Educa +
comercial@educames.eu
Grupo Aleix
info@grupoaleix.com
Bacalalo
info@bacalalo.com
La 309 BCN
admon309bcn@wanadoo.es
Restaurant Tanta
 
Nou Soler  
Asesoria Fiscal ADG
dols@adgasesores.com
Suma Supermercados
 
Farmàcia Salud Natural
farmacia@farmaciasaludnatural.com
Tabaquería París 160  
Restaurant Il Mestolo
info@ilmestolo.es
Restaurant Buns Sichi
 
Rastaurante Slavia
info@slavia.es
Detiqueta
 
Restaurant Blau
 
Quelmi Maletes jpm.quelmi@hotmail.com
Juvé & Camps
 
Restaurante el Barkito  
Polleria Manolita  
Pastelería La Brioche  
Oil Seals Nak
 
Bramona Impresssió Digital
bramona@bramona.com
Animare
animare@animare.es
Jean Louis David Perruquer
 
Restaurant Támara
 
 Interinfo Sistemes Informàtics
info@intterinfo.com
Concursal Stocks concursalstocks@gmail.com
Restaurants la Cococha /Chardonnay

cococha@lacococha.net

chardonnay@lacococha.net

Pastaluego Artigiani della Pasta
info@pastaluego.es
Restaurant BA48 bonaire48@gmail.com
Garatge Londres
parking@garatgelondres.com
EspaiTrailEvents
info@espaitrail.cat
ANC
eixample-e@assemblea.cat
Moritz
info@moritz.cat