Notícies

22/11/2018

Assemblea General

13/06/2018

Sant Joan 2018

1 D'OCTUBRE

Ni oblit, ni perdó!

Pàgines visitades

contador de visitas

des de 20 de maig de 2014

Anunciants 2018

Web subvencionada per:

Web subvencionada per l'Ajuntament de Barcelona

Anunciants Festa Major 2015       

Agraiments als més de 70 anunciants d'enguany (per ordre d'aparició al programa):

Moltes gràcies a tots/es!!!

L'èxit i bona acollida que té la nostra festa major depèn molt de les possibilitats econòmiques de que podem disposar, és en aquest sentit què, vosaltres, comercials i industrials, quan us anuncieu en el nostre butlletí, feu possible que la festa sigui, i sigui cada any més lluïda, i com no, més POPULAR.

 

És per aquest motiu que us volem, no ja donar-vos les gràcies, que també, sinó FELICITAR-VOS, pel gran esforç fet enguany, un any més de crisi, per col·laborar amb la nostra entitat.

 

I a vosaltres, amics i veïns, us demanem si us plau, que alhora de sol·licitar serveis, penseu primer en els de casa, i dels de casa, en aquells que col·laboren en que la festa sigui millor any rere any amb les seves aportacions. Tot seguit us deixem el llistat d'enguany que ha superat com sempre les nostres expectatives.

 

Visca la festa major! Us hi esperem a tots!

 

La Junta

 

Bar Velodromo  
Quimics Dalmau vendes@quimicsdalmau.net
Taller de Tapisseria el Passatge  
Sushi Nomi  
Clínica Veterinària cvfloritcasas@hotmail.com
Pastelería La Brioche  
Supermercats Jespac  
Bramona Impresssió Digital bramona@bramona.com
Expendeduria 416  
Restaurant The Mònaco  
ANC eixample-e@assemblea.cat
Lampisteria i Electricitat Espuñes mcespunyes@hotmail.com
Restaurant El Rovelló restaurant@elrovello.e.telefonica.net
Cerrajería Mur cerrajeria@movistar.es
Mercat El Ninot info@mercatdelninot.com
Costa instal·lacions elèctriques i de fontaneria  
Restaurant Tomasso pizza@tomasso.es
Fruites i Verdures Macià info@fruitesiverduresmacia.com
Peixnot info@peixnot.com
Restaurant Blau blaubarcelona@hotmail.com
Sunstech comercial@sunstech.es
Hair hair@hairspacebcn.com
Le Boe cocktail bar  
Restaurant Por qué no info.porquenobar@gmail.com
BCNROSA info@barcelonarosa.com
Restaurant A'Terra Cha  
Restaurant Nuevo Milenio  
Restaurant Nuevo Milenio II  
Banco Mediolanum / Iván de la Bella ivan.delabella@bancomediolanum.es
Farmàcia Roca Tugas farmaroca@gmail.com
Mas Gorumets  
Anna Mora annamora@annamora.es
Pastisseria Lerma  
Restaurant Hisako  
Fincas Sáncho Gil comercial@fincassanchogil.com
Restaurant Can Xurrades info@canxurrades.com
Les Faules  
Turris turris@turris.es
Gestoría Griso griso@gestores.net
Detiqueta  
Educa + comercial@educames.eu
Grupo Aleix info@grupoaleix.com
Bacalalo info@bacalalo.com
La 309 BCN admon309bcn@309bcn.com
Restaurant Nonono restaurantnonono@gmail.com
Tabaquería París 160  
Restaurant Buns Sichi bunsichi@hotmail.com
Barcelona Cakes info@barcelonacakes.com
Quelmi Maletes jpm.quelmi@hotmail.com
Juvé & Camps juveycamps@juveycamps.com
Cansaladeria i Xarcuteria Selecte Londres toclondres@hotmail.com
Cerveceria Braseria Gallega  
Farmàcia Salud Natural farmacia@farmaciasaludnatural.com
Nou Soler  
Restaurant Támara info@elsfillsdelajoana.net
Interinfo Sistemes Informàtics info@intterinfo.com
Restaurant Maxi  
Restaurant O'Retorniño  
Restaurant O'Retorno  
Restaurant Porvenir  
Restaurant Las Viñas de Muntaner  
Jean Louis David Perruquer  
Un Capricho en Barcelona  
Pastaluego Artigiani della Pasta info@pastaluego.es
Restaurant BA48 bonaire48@gmail.com
Garatge Londres parking@garatgelondres.com
Asesoria Fiscal ADG dols@adgasesores.com
Polleria Manolita  
Oil Seals Nak  
Pastisseria La Torre  
Restaurant Kappo info@kappobcn.com
Cex  
Moritz info@moritz.cat