Notícies

22/11/2018

Assemblea General

13/06/2018

Sant Joan 2018

1 D'OCTUBRE

Ni oblit, ni perdó!

Pàgines visitades

contador de visitas

des de 20 de maig de 2014

Anunciants 2018

Web subvencionada per:

Web subvencionada per l'Ajuntament de Barcelona

Anunciants Festa Major 2016

Agraiments als més de 60 anunciants d'enguany (per ordre d'aparició al programa):

Moltes gràcies a tots/es!!!

L'èxit i bona acollida que té la nostra festa major depèn molt de les possibilitats econòmiques de que podem disposar, és en aquest sentit què, vosaltres, comercials i industrials, quan us anuncieu en el nostre butlletí, feu possible que la festa sigui, i sigui cada any més lluïda, i com no, més POPULAR.

 

És per aquest motiu que us volem, no ja donar-vos les gràcies, que també, sinó FELICITAR-VOS, pel gran esforç fet enguany, un any més de crisi, per col·laborar amb la nostra entitat.

 

I a vosaltres, amics i veïns, us demanem si us plau, que alhora de sol·licitar serveis, penseu primer en els de casa, i dels de casa, en aquells que col·laboren en que la festa sigui millor any rere any amb les seves aportacions. Tot seguit us deixem el llistat d'enguany que ha superat com sempre les nostres expectatives.

 

Visca la festa major! Us hi esperem a tots!

 

La Junta

 

Bar Velodromo info@moritz.cat
Restaurant El Rovelló restaurant@elrovello.e.telefonica.net
Quimics Dalmau vendes@quimicsdalmau.net
Polleria Manolita  
Noves Flors novesflors@gmail.com
Taller de Tapisseria el Passatge tapisseriaelpassatge@hotmail.es
Garatge Londres parking@garatgelondres.com
Vinalium Còrsega  
Expendeduria 416  
Supermercats Jespac  
Lampisteria i Electricitat Espuñes mcespunyes@hotmail.com
La Birreta Taverna Andreuenca  
Cerrajería Mur cerrajeria@movistar.es
Fruites i Verdures Macià info@fruitesiverduresmacia.com
Costa instal·lacions elèctriques i de fontaneria  
Pastisseria Lerma  
Restaurant Blau blaubarcelona@hotmail.com
Anna Mora annamora@annamora.es
BCNROSA info@barcelonarosa.com
Restaurant Can Xurrades info@canxurrades.com
Athena Store info@athenaiberica.es
Cerveceria Braseria Gallega  
El Jardí BCN eljardibcn@gmail.com
Restaurant Nonono restaurantnonono@gmail.com
Fincas Travesera conxita@fincastravesera.com
Hair Salon Makers Experience  
Cansaladeria i Xarcuteria Selecte Londres toclondres@hotmail.com
+ temps lliure marc@mestempslliure.cat
Restaurant Tomasso pizza@tomasso.es
Clínica Veterinària cvfloritcasas@hotmail.com
Fincas Sáncho Gil comercial@fincassanchogil.com
Tennent's Authentic Export info@rio-marketing.com
Farmàcia Salud Natural farmacia@farmaciasaludnatural.com
Turris turris@turris.es
Gestoría Griso griso@gestores.net
Mercat El Ninot info@mercatdelninot.com
Restaurant La Brochette  
Restaurant Maxi  
Restaurant O'Retorniño  
Restaurant O'Retorno  
Restaurant Porvenir  
Juvé & Camps juveycamps@juveycamps.com
Peixnot info@peixnot.com
Restaurant Buns Sichi bunsichi@hotmail.com
Quelmi Maletes jpm.quelmi@hotmail.com
Barcelona Cakes info@barcelonacakes.com
Restaurant BA48 bonaire48@gmail.com
Farmàcia Roca Tugas farmaroca@gmail.com
Bramona Impresssió Digital bramona@bramona.com
Restaurant Kappo  
Bacalalo info@bacalalo.com
Nou Soler  
Jean Louis David Perruquer  
Detiqueta fototinto@gmail.com
 Grupo Aleix info@grupoaleix.com
 Restaurant Le P'ty Mon  
Fisioterapia E. Monasterio emonasterio85@gmail.com
Oil Seals Nak  
Pastisseria La Torre  
Nou Soler  
ANC  
Moritz info@moritz.cat