Notícies

22/11/2018

Assemblea General

13/06/2018

Sant Joan 2018

1 D'OCTUBRE

Ni oblit, ni perdó!

Pàgines visitades

contador de visitas

des de 20 de maig de 2014

Anunciants 2018

Web subvencionada per:

Web subvencionada per l'Ajuntament de Barcelona

Anunciants Festa Major 2017

Agraiments als prop de 60 anunciants d'enguany (per ordre d'aparició al programa):

Moltes gràcies a tots/es!!!

L'èxit i bona acollida que té la nostra festa major depèn molt de les possibilitats econòmiques de que podem disposar, és en aquest sentit què, vosaltres, comercials i industrials, quan us anuncieu en el nostre butlletí, feu possible que la festa sigui, i sigui cada any més lluïda, i com no, més POPULAR.

 

És per aquest motiu que us volem, no ja donar-vos les gràcies, que també, sinó FELICITAR-VOS, pel gran esforç fet enguany, un any més de crisi, per col·laborar amb la nostra entitat.

 

I a vosaltres, amics i veïns, us demanem si us plau, que alhora de sol·licitar serveis, penseu primer en els de casa, i dels de casa, en aquells que col·laboren en que la festa sigui millor any rere any amb les seves aportacions. Tot seguit us deixem el llistat d'enguany que ha superat com sempre les nostres expectatives.

 

Visca la festa major! Us hi esperem a tots!

 

La Junta

 

Bar Velodromo info@moritz.cat
Sannavita info@sannavita.com
Quimics Dalmau vendes@quimicsdalmau.net
Polleria Manolita  
Noves Flors novesflors@gmail.com
Taller de Tapisseria el Passatge tapisseriaelpassatge@hotmail.es
Més temps lliure marc@mestempslliure.cat
Gestoría Griso  griso@gestores.net
Expendeduria 416  
Supermercats Jespac  
El Jardí BCN eljardibcn@gmail.com
La Birreta Taverna Andreuenca  
Cerrajería Mur cerrajeria@movistar.es
Fruites i Verdures Macià info@fruitesiverduresmacia.com
Costa instal·lacions elèctriques i de fontaneria  
Pastisseria Lerma  
Restaurant Blau blaubarcelona@hotmail.com
Restaurant Hanabi  
The Wedding Market info@theweddingmarket.es
Restaurant Can Xurrades info@canxurrades.com
Athena Store info@athenaiberica.es
Cansaladeria i Xarcuteria Selecte Londres toclondres@hotmail.com
Barcelona Cakes info@barcelonacakes.com
Restaurant BA48 bonaire48@gmail.com
Fincas Travesera conxita@fincastravesera.com
Restaurant Mama's corner  
Anna Mora annamora@annamora.es
Fincas Sáncho Gil comercial@fincassanchogil.com
Tennent's Authentic Export info@rio-marketing.com
Mercat El Ninot info@mercatdelninot.com
Estanc Guitard  
Cerveceria Braseria Gallega  
Restaurant Casa Pamplinas reservas@casapamplinas.com
Juvé & Camps juveycamps@juveycamps.com
Mc Smart Duty hello@mcsmartduty.com
Restaurant Buns Sichi bunsichi@hotmail.com
Restaurant L'Escal Bistrot  
Quelmi Maletes jpm.quelmi@hotmail.com
Farmàcia Salud Natural farmacia@farmaciasaludnatural.com
Restaurant Tomasso  
Farmàcia Roca Tugas farmaroca@gmail.com
La 309 BCN info@la309bcn.es
Bacalalo info@bacalalo.com
Restaurant Támara  
Interinfo Sistemes Infromàtics  
Restaurant La Trobada  
Restaurant Milenio II  
Restaurant A'Terra Cha  
Jean Louis David Perruquer  
Detiqueta fototinto@gmail.com
Grupo Aleix info@grupoaleix.com
Bramona Impresssió Digital bramona@bramona.com
Clínica Veterinària cvfloritcasas@hotmail.com
Oil Seals Nak  
Nou Soler  
Pastisseria La Torre  
ANC  
Moritz info@moritz.cat