Notícies

22/11/2018

Assemblea General

13/06/2018

Sant Joan 2018

1 D'OCTUBRE

Ni oblit, ni perdó!

Pàgines visitades

contador de visitas

des de 20 de maig de 2014

Anunciants 2018

Web subvencionada per:

Web subvencionada per l'Ajuntament de Barcelona

Anunciants Festa Major 2018

Agraiments als prop de 45 anunciants d'enguany (per ordre d'aparició al programa):

Moltes gràcies a tots/es!!!

L'èxit i bona acollida que té la nostra festa major depèn molt de les possibilitats econòmiques de que podem disposar, és en aquest sentit què, vosaltres, comercials i industrials, quan us anuncieu en el nostre butlletí, feu possible que la festa sigui, i sigui cada any més lluïda, i com no, més POPULAR.

 

És per aquest motiu que us volem, no ja donar-vos les gràcies, que també, sinó FELICITAR-VOS, pel gran esforç fet enguany, un any més de crisi, per col·laborar amb la nostra entitat.

 

I a vosaltres, amics i veïns, us demanem si us plau, que alhora de sol·licitar serveis, penseu primer en els de casa, i dels de casa, en aquells que col·laboren en que la festa sigui millor any rere any amb les seves aportacions. Tot seguit us deixem el llistat d'enguany que ha superat com sempre les nostres expectatives.

 

Visca la festa major! Us hi esperem a tots!

 

La Junta

 

Bar Velodromo info@moritz.cat
Restaurant La Jacaranda tjimenez@restaurantedostorres.com
Quimics Dalmau vendes@quimicsdalmau.net
Polleria Manolita  
Noves Flors novesflors@gmail.com
Taller de Tapisseria el Passatge tapisseriaelpassatge@hotmail.es
Més temps lliure marc@mestempslliure.cat
Gestoría Griso griso@gestores.net
New Attitude  
Supermercats Jespac  
El Jardí BCN eljardibcn@gmail.com
Restaurant Hanabi  
Cerrajería Mur cerrajeria@movistar.es
Fruites i Verdures Macià info@fruitesiverduresmacia.com
Restaurant Blau blaubarcelona@hotmail.com
Costa instal·lacions elèctriques i de fontaneria  
Restaurant Le P'ty Mon leptymon@gmail.com
Restaurant Rasoi  
Restaurant Can Xurrades info@canxurrades.com
Restaurant L'Escal Bistrot  
Cansaladeria i Xarcuteria Selecte Londres toclondres@hotmail.com
Expendeduria 416  
Fincas Travesera conxita@fincastravesera.com
Restaurant BA48 bonaire48@gmail.com
Restaurant Mama's corner  
Anna Mora annamora@annamora.es
Fincas Sáncho Gil comercial@fincassanchogil.com
Cerveceria Braseria Gallega  
Quelmi Maletes jpm.quelmi@hotmail.com
Restaurant Buns Sichi bunsichi@hotmail.com
Mercat El Ninot info@mercatdelninot.com
Restaurant Casa Pamplinas reservas@casapamplinas.com
Juvé & Camps  
Farmàcia Roca Tugas farmaroca@gmail.com
La 309 BCN info@la309bcn.es
Mc Smart Duty hello@mcsmartduty.com
Jean Louis David Perruquer  
Bacalalo info@bacalalo.com
Pastisseria La Torre  
Detiqueta fototinto@gmail.com
Bramona Impresssió Digital bramona@bramona.com
Red Master info@red-master.com
Nou Soler  
Grupo Aleix info@grupoaleix.com
ANC eixample-e@assemblea.cat
Moritz info@moritz.cat